Про комфортного життя в будинку не може бути й мови, якщо не виконана установка каналізації. Вам цікаво, скільки коштує облаштування очисної споруди, як воно функціонує і в яку вартість обійдеться обслуговування такої мережі?

Послуги споруди автономної каналізації «під ключ» готова вам запропонувати компанія «Батискаф». Ми виконаємо повний комплекс робіт для приватного будинку, дачі, окремо стоїть комерційного або комунального об’єкту. При цьому ви можете розраховувати на пристрій зовнішніх каналізацій, септиків за вигідними цінами.

Що таке система каналізації, коли вона потрібна?

Не виходить приєднатися до централізованої каналізації? Якщо немає можливості підключитися до комунальної мережі, потрібно альтернатива. Питання вирішується. Можна облаштувати автономну каналізацію (вона буває внутрішньої і зовнішньої). Завдяки їй ви можете розраховувати на комфортність проживання в будинку, котеджі або на дачній ділянці. Крім цього, вона може використовуватися в банних комплексах або готелях, які функціонують разом з закладами громадського харчування. Такі системи здійснюють якісну очистку стічних вод. Це вигідно відрізняє їх від септиків, просто накопичують фекалії.

Під станцією біоочищення на увазі складну інженерно-технічну систему, завдяки якій відбувається якісне відведення та переробка стоків. Сучасна мережа каналізації не обходиться без використання аеробних і анаеробних бактерій. Завдяки мікроорганізмам стоки перетворюються в рідину, яка в подальшому може застосовуватися для поливу газонів або, наприклад, технічних потреб. Ступінь очищення становить близько 97-98%, що вважається дуже хорошим показником.

Суть роботи локального споруди досить проста. Є накопичувальна ємність, в якій збираються стічні води. І ось якраз каналізація (септик) використовується для глибокої їх очищення і подальшої дешевої утилізації. Відзначимо, при цьому не відбувається викачка вже відфільтрованої рідини, вона виходить в дренажний канал самопливом, а потім найчастіше використовується для поливу (дерев під корінь або ж газонної трави).

При цьому важливо керуватися такими критеріями вибору септика:

 • геологія ділянки, що дозволяє визначитися з формою септика, особливостями проектування і установки каналізаційної системи;
 • продуктивність – цей параметр вибирається з розрахунку від добового обсягу;
 • ступінь очищення – це визначає складність обслуговування септика;
 • доступність обслуговування – враховуйте те, що вічного обладнання немає, тому доведеться за регламентом виконувати заходи для підтримки працездатності станції.

Що вибрати: септики енергозалежні або станції глибокого очищення, які працюють з використанням електричного обладнання – насосів і компресорів, вирішувати тільки вам. Найкраще проконсультуватися з цього питання у професіоналів, які підкажуть оптимальний варіант в конкретному випадку.

Переваги пропозицій компанії «Батискаф»

Каналізація під ключ облаштовується нашими фахівцями як в споруджуваних, так і вже в експлуатованих будинках. Наш компанія гарантує якісне проектування, монтаж і запуск в роботу каналізаційної системи.

У «Батискаф» понад 19 років досвіду в облаштуванні різних інженерних мереж. Наші фахівці дбають про свою репутацію і намагаються догодити замовнику, щоб отримати хорошу рекомендацію. Ви можете розраховувати на високий рівень обслуговування і оперативне виконання роботи.

Наші гарантії

Ми подбаємо про наступні нюанси:

 • грамотне складання каналізаційної схеми, яка буде оптимально підходити для вашого об’єкта (приватного будинку або виробничої будівлі);
 • вибір якісного обладнання і сучасних матеріалів;
 • узгодження з замовником окремих елементів і всіх тонкощів майбутньої інженерної системи, а також її окремих елементів.

Монтаж каналізації виконується нашими фахівцями з урахуванням усіх актуальних будівельних правил і норм. При замовленні повного комплексу послуг ми виконуємо:

 • розрахунок і проектування об’єкта з урахуванням довжини труб, обсягу використовуваного септика, кількості стиків і згинів, кута нахилу і ін .;
 • вибір відповідного оснащення для облаштування ефективної каналізаційної системи;
 • доставку матеріалів, обладнання та спецтехніки, що потрібно для виконання робіт;
 • земляні роботи і їх облаштування;
 • пуско-налагоджувальні роботи.

Ми врахуємо всі нюанси при облаштуванні каналізаційної системи, щоб вона працювала, як годинник. Вартість робота розраховується індивідуально, в залежності від використовуваних матеріалів, складності виконання поставлених завдань та ін.

Каналізація під ключ від Батискаф

У нашій компанії великий досвід надання інженерних послуг в приватному секторі і на виробництві. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками обладнання і матеріалів, щоб надавати своїм клієнтам послуги високої якості. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

 • надання безкоштовних консультацій;
 • чесні ціни;
 • висока якість виконання роботи;
 • дотримання робочого графіка;
 • оперативну здачу об’єкта в експлуатацію.

Зв’яжіться з нами вже зараз, щоб проконсультуватися з усіх питань і замовити послуги за прийнятною вартістю.