Шукаєте, де на вигідних умовах замовити монтаж каналізації та супутні сантехнічні роботи? Це завдання не з простих, так як, не дивлячись на велику кількість пропозицій, на пошуки розумного майстра може піти багато часу. Краще за все звернути увагу на перевірені компанії, такі як «Батіскаф». У наших фахівців є необхідні знання для облаштування інженерних комунікацій, а також великий практичний досвід. Ми беремо на себе гарантійні зобов’язання щодо виконання комплексу заходів. Впораємося з поставленим замовником завданням якісно і в найкоротші терміни.

Чому варто замовити монтаж каналізації в компанії «Батіскаф»?

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому реагуємо на замовлення швидко і виконуємо монтаж у зручний для замовника час. Крім гарантії якості і чесних цін, у «Батискаф» є і маса інших переваг. Ви можете розраховувати на:

 • то, що фахівці нашої компанії виконають замовлення сумлінно і відповідально підійдуть до вирішення всіх поставлених завдань;
 • лояльну цінову політику, причому остаточна вартість робіт чітко відповідає заздалегідь обумовленому прайсу;
 • допомога в підборі обладнання (на етапі обговорення деталей співпраці обов’язково звертаємо увагу на виділений бюджет);
 • широкий спектр послуг, починаючи від монтажу внутрішньої / зовнішньої каналізації і закінчуючи заміною стояка або інших елементів системи.

Ви можете в будь-який зручний час звернутися до наших майстрів для отримання консультації про доцільність покупки певного типу трубопроводів, обсягів продукції, торгової марки змішувача. Досвідчені фахівці без проблем підберуть підходящий варіант з урахуванням оптимального співвідношення ціна / якість.

Монтаж систем каналізації

При облаштуванні каналізаційної системи в приватному будинку необхідно не промахнутися з перетином труб і передбачити всі кути і ухили. Це основне. Якщо ж говорити про матеріали, з яких виготовлені труби, то це може бути як пластик, так і чавун. При виборі слід оцінити всі переваги і недоліки, щоб визначитися з правильним варіантом.

Збираючи систему каналізації для відводу рідких відходів, що утворилися після гігієнічних процедур, миття посуду, прибирання, важливо враховувати наступні правила:

 • труби необхідно прокладати так, щоб між ними не було кутів менше 130 градусів;
 • для вільного стікання рідини нахил труб повинен бути в межах 3-4% (якщо діаметр труб 10 см);
 • при необхідності можна використовувати насоси (зокрема, вони потрібні в тому випадку, коли не виходить провести трубу під певним кутом);
 • не варто використовувати занадто тонкі труби, так як вони схильні до засмічення (оптимальний діаметр – 100 мм);
 • в обов’язковому порядку необхідно використовувати аераційні клапани, щоб попередити розрідження в системи і витягування води з сифона;
 • важливо подбати про якість стиків, це дозволить уникнути протікання в процесі експлуатації каналізаційної системи.

Монтаж внутрішньої каналізації

А зараз детально зупинимося на монтажі внутрішньої системи каналізації. В ідеалі її проектують ще при будівництві будинку. До внутрішньої каналізації відноситься мережа трубопроводів, в яку входять різні елементи (випуски, що відводять труби, стояки), що з’єднуються з сантехнічним обладнанням. Відзначимо, випуски і відводять труби при наявності вільного часу і бажання можна ще замінити самостійно, а от заміна стояка – процес досить небезпечний і складний. Для виконання цієї роботи потрібні знання і вправність.

Найчастіше питання про заміну каналізаційного стояка виникає у власників квартир в старих будинках ( «хрущовки», «брежневки», «сталінки» і ін.). У радянські часи для облаштування інженерних комунікацій зазвичай використовувалися чавунні труби. У них багато переваг – надійність, довгий термін експлуатації. Однак потрібно враховувати те, що пройшли десятиліття з моменту їх установки, а чавунні труби все-таки схильні до засмічення і зносу. Тому, щоб уникнути протікання і проблем з функціонуванням каналізаційної системи, краще подбати про своєчасну заміну старого стояка.

Монтаж зовнішньої каналізації

Те, що в приватному будинку важлива ефективна робота каналізаційної системи, – не посперечаєшся. Від цього багато в чому залежить комфорт мешканців. При монтажі зовнішньої каналізації важливо підібрати насос, відповідні труби і способи відведення, а для автономної каналізації та очисне устаткування.

Ще один момент, який слід врахувати, – це те, що монтувати зовнішню каналізацію потрібно з правильним ухилом. При цьому стикування труб проводиться виходячи з умов установки, а також того, який тип труб використовується.

Виконуючи монтаж зовнішньої каналізації, професіонали обов’язково приділяють велику увагу якість укладання труб під землею. Якщо навантаження передбачаються незначні, досить вибрати глибину до 80 см. І ще: для попередження руйнування трубопроводів грунтом, його якісно ущільнюють. Для цього траншею, в яку укладають труби, просипають шаром піску і потім проливають водою. Безумовно, є і безліч інших нюансів, які необхідно враховувати при монтажі системи зовнішньої каналізації або заміни трубопроводів. Тут не можна поспішати або проявляти неуважність. Навіть найменша помилка може призвести до подальшого нестабільного функціонування системи або засмічення труб.

Замовити послугу «монтаж каналізації»

Наші майстри готові допомогти з монтажем каналізації в заміському будинку, котеджі або на дачі. Співпрацюючи з нами, замовники можуть розраховувати на надання повного спектру послуг за прийнятною вартістю.

За багаторічний досвід роботи на ринку «Батіскаф» вдалося зібрати команду професіоналів, які працюють на совість і успішно реалізували велику кількість проектів. Звертайтеся, ми чекаємо вашого дзвінка. Телефони для зв’язку нашими менеджерами вказані на сайті.

 • Скільки часу займає монтаж каналізації?

  Час на монтаж системи каналізації залежить від технічного завдання і своєчасності виконання суміжних робіт. При узгодженні термінів, фахівці компанії Батискаф своєчасно виконує свої зобов'язання.
 • Які матеріали і пристрої використовують для монтажу?

  При монтажі системи каналізації ми завжди використовуємо перевірене обладнання та матеріали, на яке є офіційна гарантія. Дане обладнання перевірено часом і затверджено нашими задоволеними Клієнтами.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата здійснюється за узгодженим графіком. У більшості випадків оплата за матеріали відбувається заздалегідь, а оплата за роботи по факту виконаних робіт.
 • Яка гарантія на Ваші роботи?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з монтажу каналізації. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.
 • Скільки коштує монтаж системи каналізації?

  Вартість монтажу системи каналізації залежить від протяженнсоті труб і кількості точок водорозбору. Звернувшись в нашу компанію і надавши додаткову інформацію, наші смеціалісти прорахують вартість монтажу труб.