Шукаєте, де замовити монтаж опалення за справедливою вартістю? Інженерна компанія Батискаф, що встановлює інженерні системи під ключ, готова запропонувати таку послугу! Ми виконаємо монтаж системи внутрішнього опалення як в приватному будинку, так і в квартирі. Досвідчені фахівці компанії «Батискаф» досконало знають особливості цього процесу, тому ви можете бути впевнені, що:

 • кожен елемент системи обігріву буде підібраний максимально точно, а його покупка буде відповідно до бюджету;
 • складання грамотного проекту і монтаж системи опалення забезпечить відсутність в майбутньому прихованих проблем (ми використовуємо тільки якісне обладнання та матеріали, правильно розраховуємо кількість радіаторів, дотримуємося технологію укладання теплої підлоги і супутнє обладнання);

Звернувшись до професіоналів, ви можете забути про такі проблеми, як неправильний підбір обладнання, розрахунок системи “на коліні”, дилетантський монтаж обладнання та системи. Це позбавить від таких неприємностей, як висока оплата за обігрів, відсутність затишку і комфорту в житлових приміщеннях а також зручність керування системою.

Підбираючи обладнання та елементи для системи опалення, фахівці компанії «Батискаф» керуються такими принципами:

 • всі комплектуючі від відомих виробників хорошої якості;
 • довгий термін експлуатації – система опалення повинна пропрацювати мінімум 40-50 років;
 • можливість поелементного ремонту / сервісного обслуговування;
 • максимальна автономія системи і управління відповідно до потреб замовника.

Професіонали з компанії «Батискаф» підберуть обладнання та елементи системи опалення з урахуванням виділеного бюджету, умов експлуатації та індивідуальних вимог клієнтів.

Система опалення: все починається з проекту

Ми впевнені: створення або модернізація системи опалення повинна починатися з проекту. Це дозволить суттєво скоротити тепловтрати, збільшити термін служби устаткування і зменшити гідравлічну навантаження в мережі. Наші фахівці мають солідний практичний досвід реалізації різноманітних проектів, тому зроблять роботу максимально якісно. Вони професійно впораються з поставленими завданнями, серед яких:

Попередній і остаточний розрахунок тепловтрат об’єкта;

 • модернізація існуючих систем обігріву;
 • проектування енергоефективних систем опалення;
 • 3D проектування топкових;
  проектування і монтаж систем опалення для промислових підприємств, установ і складів;
 • монтаж систем опалення квартир, офісів, магазинів, ТРЦ;
 • підбір повного комплекту необхідного обладнання;
 • монтаж опалення приватного будинку або котеджу.

Якщо говорити про реалізацію системи опалення, то ми віддаємо перевагу обладнанню та елементів перевіреної якості і відомих виробників. Джерелом тепла можуть служити електричні / газові котли в зв’язці з якими використовуються тепла підлога, конвектори, радіатори та ін. Що стосується приватного будинку, то тут фактично немає обмежень на вид і кількість споживачів, джерела тепла. Можна легко комбінувати традиційні котли та геліосистеми, теплові насоси і газові котли.

Монтаж опалення: обладнання для установки

Для обігріву ми використовуємо найпоширеніше опалювальне обладнання. це:

 • Твердопаливні котли для водяного опалення. Це оптимальне рішення для приватного будинку, де для обігріву можна використовувати різні види твердого палива (торф’яні брикети, дрова, пелети тощо.).
 • Електричний котел для водяного опалення. Такі установки прості в установці і відрізняються невисокою вартістю, однак потрібно розрахувати експлуатаційні витрати (наскільки вони вас влаштовують). У більшості випадків електричний котел використовується як запасне джерело тепла.
 • Водяні теплі підлоги. Водяна підлога використовують в якості основного джерела тепла, а електрична підлога для підстраховки. Найчастіше такий варіант вибирають власники котеджів, заміських будинків.

Якісний монтаж опалення в Харкові – те, до чого ми прагнемо. Наша компанія пропонує повний комплекс робіт, починаючи від проектування і закінчуючи здачею об’єкта в експлуатацію.

 • Скільки часу займає монтаж опалення?

  Монтаж опалення "під ключ" в залежності від системи, від обсягів монтажу і від будівельної готовності може займати від 10ти днів до 50ти днів.
 • Де будуть зберігатися куплені Вами матеріали і обладнання до початку робіт?

  Якщо на об'єкті, що будується немає охорони, то товар може зберігатися на нашому складі.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата за матеріали проводитися заздалегідь. Роботи оплачуються по факту в узгодженому графіку.
 • Яка гарантія на Ваші роботи, прописана вона в договорі?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так, надаємо послугу з монтажу опалення "під ключ" в області. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.
 • Скільки коштує монтаж систем опалення?

  Вартість монтажу опалення залежить від виду систем і обсягу монтажу. Ціни на основні роботи є на нашому сайті. Зателефонуйте нашому менеджеру і він попередньо вважатиме вартість робіт під ваше технічне завдання.