Електроопалення приватного будинку нерідко є найбільш доступним і розумним рішенням. Варіантів є безліч: електричні конвектори, котел, система «тепла підлога». Щоб зробити вибір, необхідно знати особливості електричного опалення, плюси і мінуси різних видів устаткування.

Компанія «Батіскаф» готова допомогти з облаштуванням системи опалення. Наші фахівці нададуть професійні консультації щодо підбору обладнання, виконають монтажні роботи. Якість і чесні ціни гарантовані!

Конвекторне опалення

Популярний спосіб опалення будинку електрикою – конвектор. Конвектор з керамічним нагрівальним елементом дозволяє зберігати в приміщеннях комфортний мікроклімат, оптимальний баланс вологості і вмісту кисню. Завдяки широкому діапазону потужностей електроконвектори використовуються для обігріву як заміського будинку, так і кімнати в кілька квадратних метрів.

Що таке конвектор? В основі пристрою знаходиться нагріває елемент (ТЕН), який відповідає за перетворення електричної енергії в теплову. Циркуляція природна – холодне повітря підходить знизу і нагріваючи піднімається вгору. Регулювання температури нагріву відбувається за допомогою термостата. Як тільки температура досягає заданої величини конвектор відключається. Сам електроконвектор знаходиться в металевому кожусі. Завдяки презентабельному зовнішньому вигляду він гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.

Електричних конвекторів існує безліч. Одні – встановлюються на підлогу, інші – кріпляться на стіну. Також їх можна вбудовувати в елементи інтер’єру або огороджувальні конструкції. Такі нагрівальні пристрої можуть працювати окремо або в системі з іншими електроконвектори (управління буде здійснюватися одним регулятором температури).

Опалення електричним теплою підлогою

Монтаж електричної підлоги – завдання не з простих, тому краще всього довірити її професіоналам. Вони досконало знають всі особливості технології та укладання під різні підлогові покриття.

Існує кілька видів електричного теплого статі:

 • плівкові;
 • кабельні.

Так, плівковий підігрів підлоги – це тонкий мат, в який вбудований провідник з великим електричним опором. Він нагріває підлогове покриття (ламінат або лінолеум), а той в свою чергу – повітря в приміщенні. Експерти не рекомендують розміщувати над плівковим теплою підлогою елементи інтер’єру та меблі, так як вони також будуть нагріватися. А також не рекомендується здійснювати монтаж такої підлоги в приміщення з великою вологістю (наприклад санвузол).

Кабельний підігрів укладають під чистове покриття – паркет, ламінат, плитку або, наприклад, бетонну стяжку. Потрібно відзначити, що для кожної кімнати використовують власний контур теплих підлог. Для управління роботою електричного підігріву використовується сучасна автоматика з контролером, що дозволяє встановити оптимальний температурний режим в приміщеннях і не переплачувати за обігрів. А також такими підлогами можна управляти через мобільний телефон.

Опалення електричним котлом

Щоб забезпечити ефективне опалення електрикою приватного будинку, багато хто віддає перевагу установці котла. Таке обладнання не вимагає спеціальних дозволів, обслуговування не доставить особливих труднощів.

Електричні котли за способом нагріву діляться на три типи:

 • електродні;
 • ТЕНів;
 • індукційні.

В основі електродного електричного котла – електрод, що впливає на що знаходяться в воді вільні іони. В результаті цього і утворюється тепло. Ключова перевага такої конструкції – максимальна безпека. При такому нагріванні теплоносія не утворюється вапняний наліт і воду не потрібно спеціально готувати.

Теновий електрокотел – мабуть, найбільш популярний варіант. В такому агрегаті вода нагрівається за рахунок звичайного електричного Тена. Такий електричний котел забезпечений регулятором, що дозволяє контролювати споживану потужність і температуру.

До складу індукційного котла входить трубопровід і безпосередньо випромінювач, що виробляє електромагнітне поле, передає енергію теплоносія. Але на сьогодні дані котли не популярні.

Плюси і мінуси обігріву будинку електрикою

Замислюючись про електроопалення приватного будинку, необхідно зважити всі «за» і «проти». У числі основних переваг можна назвати:

 • не потрібно спеціальних дозволів. Всі пристрої відрізняються невеликими габаритами. Облаштовувати окрему котельню і димар не доведеться;
 • безпеку. При роботі електричних систем не утворюється продуктів згоряння, можете не переживати про небезпечні чадних газах;
 • високий ККД. Завдяки електричному опаленню навіть у люті морози в вашому домі буде тепло і комфортно. Крім того, ви зможете регулювати температуру, щоб економити свої витрати на опалення;
 • відмінна надійність. Регулярне сервісне обслуговування не знадобиться, потреба в ремонті також виникає рідко.

Недоліків у такого виду опалення мало:

 • енергозалежність – при відключенні електроенергії доведеться включати додаткове джерело тепла;
 • велика витрата електроенергії, через що необхідно заводити в будинок 3х фазна електропостачання;
 • нестабільна напруга в мережі (зокрема, це відноситься до сільських районів). Тому потрібно робити поправку на потужність.

Переваги співпраці з «Батіскаф»

Звертаючись в «Батіскаф», ви можете бути впевнені у високому рівні сервісу. Ми надаємо клієнтам тільки якісні послуги. Ви оціните такі переваги:

 • професійна допомога в підборі обладнання для електричного опалення будинку;
 • чесні ціни на весь спектр послуг, що надаються;
 • оперативний і якісний монтаж електричного опалення приватного будинку;
 • виконання робіт будь-якої складності.

Телефонуйте для отримання консультації в будь-який зручний час. Будемо раді відповісти на всі питання, що цікавлять!

 • Скільки коштує монтаж електричного опалення?

  Вартість монтажу електричного опалення залежить від виду систем і обсягу монтажу. Ціни на основні роботи є на нашому сайті. Зателефонуйте нашому менеджеру і він попередньо вважатиме вартість робіт під ваше технічне завдання.
 • Які існують варіанти електричного обладнання?

  Електричне опалення можна зробити на базі електричної теплої підлоги або електричних конвекторів.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата здійснюється за узгодженим графіком. У більшості випадків оплата за матеріали відбувається заздалегідь, а оплата за роботи по факту виконаних робіт.
 • Яка гарантія на Ваші роботи?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з монтажу електричного устаткування. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.