Щоб забезпечити оптимальний мікроклімат, подбайте про грамотному облаштуванні інженерних систем, в першу чергу – опалення. Неможливо комфортно себе почувати в будинку, де холодно і сиро. Монтаж котельні – це один з основних етапів будівництва будівлі. Найкраще довірити цю задачу професіоналам, які знають всі нюанси процесу, мають практичний досвід і використовують спеціалізоване обладнання.

Батискаф виконує весь комплекс робіт по монтажу системи опалення та котельні. Наша компанія складе проект енергоефективної системи опалення з урахуванням особливостей функціональних компонентів (котла, бойлерів, насосів та ін.). Ми виконаємо в обумовлені терміни всі роботи по установці котельного обладнання. Ви можете бути впевнені, що монтаж котелень під ключ в Харкові буде якісним.

Вимоги до монтажу котельні

Найголовніше, що варто враховувати при установці опалювального обладнання в будь-якому споруді (адміністративному або виробничому приміщенні, котеджі та ін.), – це те, що для цього можна використовувати далеко не будь-яке приміщення.

Щоб забезпечити пожежну безпеку в будівлі, монтаж котельні з обладнанням необхідно проводити виключно тоді, коли дотримані такі правила:

 • вхідні двері в котельню повинна відкриватися тільки назовні, щоб в разі форс-мажорній ситуації можна було легко вибратися з приміщення;
 • при опаленні приватного будинку, офісного, житлового та інших типів будівель, приміщення котельні повинна бути розташована на першому поверсі або в підвалі (якщо це не твердопаливна котельня) – такі будівельні нормативи;
 • для видалення продуктів горіння з котельні повинна бути змонтована спеціальна труба, яка забезпечить їх якісний висновок; в котельні повинна бути облаштована припливна і витяжна вентиляції відповідна нормам СНиП
 • в котельні обов’язково повинен бути опалювальний прилад (радіатор або електроконвектор)
 • котельня повинна бути облаштована приладом пожежної безпеки.

Наші фахівці врахують ці та інші нюанси, щоб забезпечити не тільки якісну, але і безпечну роботу котельні.

Найменування робітВартість
Монтаж і обв'язка електричного котла1 200 грн/шт
Монтаж і обв'язка газового котла до 50кВт2 500 грн/шт
Монтаж і обв'язка зовнішнього блоку Теплового насосу до 20кВт5 000 грн/шт
Монтаж і обв'язка внутрішнього блоку Теплового насосу до 20кВт3 000 грн/шт
Монтаж і обв'язка буфферной ємності 1000л3 250 грн/шт
Монтаж і обв'язка гідравлічної стрілки750 грн/шт
Монтаж і обв'язка розподільного колектора650 грн/шт
Монтаж і обв'язка насосної групи з установкою насоса750 грн/шт
Монтаж і обв'язка бойлера ГВС 300л2 750 грн/шт
Монтаж і обв'язка насоса рециркуляції ГВП650 грн/шт
Монтаж і обв'язка мембранного бака700 грн/шт
Монтаж мідних подавальних і зворотних трубопроводів d18 в котельні65 грн/мп
Монтаж мідних подавальних і зворотних трубопроводів d22 в котельні75 грн/мп
Монтаж мідних подавальних і зворотних трубопроводів d28 в котельні85 грн/мп
Монтаж дренажних трубопроводів30 грн/мп
Наповнення, перевірка тиском, развоздушка800 грн/шт
Пуско-налагоджувальні роботи1 500 грн/шт

Опалювальне обладнання для котельні

Монтаж системи опалення має на увазі установку опалювального котла. Це обладнання здійснює нагрів теплоносія і при використанні котельні автоматики дозволяє економити енергетичні ресурси. А також котел забезпечує нагрів теплоносія для гарячого водопостачання.

Котли опалення поділяються на типи:

 • електричні, які відрізняються невеликими габаритами, високим ККД і екологічністю;
 • газові – вони прості в експлуатації і відрізняються високим ККД і повністю автономні (не вимагають включення людини)
 • твердопаливні (як джерело енергії виступають дрова, спеціальні брикети або пелет) – таке обладнання відрізняється низьким рівнем автономності, економічністю і невисокою вартістю;
 • рідкопаливні (як пальне використовується мазут або солярка). З переваг можна відзначити тривалий термін експлуатації і гідний рівень ефективності;
 • комбіновані, де використовуються кілька джерел енергії.

Як ви бачите, у будь-якого з представлених на ринку типів котлів є свої плюси і мінуси. Якщо потрібно виконати монтаж котельні, краще проконсультуватися щодо підбору обладнання з професіоналами з «Батискаф». Наші фахівці підкажуть оптимальний в конкретному випадку варіант, допоможуть спроектувати систему опалення і виконають монтажні роботи з урахуванням актуальних будівельних стандартів і вимог до пожежної безпеки.

Облаштування котельні: етапи

Якщо приміщення для котельні вибрано і відповідає всім експлуатаційним нормам і вимогам, наступне завдання – монтаж опалювального обладнання та систем опалення. Це процедура передбачає кілька етапів:

 • в першу чергу необхідні огляд будівлі, виявлення його архітектурних особливостей, розробка проекту, оцінка вартості монтажу котельні та опалювальної системи в цілому;
 • наступний важливий етап – установка опалювального обладнання та монтаж трубопроводів. Багато в чому саме від цього залежить ефективність всієї системи;
 • не менш важливе завдання, яке належить вирішити майстрам, – проведення пусконалагоджувальних робіт (для настройки всіх компонентів системи);
 • фінальна стадія – здача котельні замовнику.

В ідеалі здійснення всіх монтажних робіт варто довірити одній підрядної організації, яка буде відповідати за результат і гарантувати подальше безперебійне функціонування котельні. Це запорука безпеки, безаварійності та ефективності роботи обладнання. Потрібно пам’ятати про те, що ціна помилки може бути високою, тому не варто співпрацювати з дилетантами.

Замовляй монтаж котельні у Харкові?

Звертайтеся до нас і на особистому прикладі переконайтеся в тому, що монтаж котельні буде виконано якісно. Ми намагаємося зберегти хорошу репутацію і дбаємо про високий рівень сервісу. Інженерна компанія Батискаф вже протягом досить тривалого періоду часу надає послуги по монтажу котельних в Харкові і області. Наші майстри чітко слідують домовленостями, враховують актуальні будівельні вимоги і норми, так як надають гарантії на всі види виконаних робіт.

Ви можете в будь-який зручний час зв’язатися з менеджерами «Батискаф» і з’ясувати орієнтовну вартість монтажу котельні.

 • Які матеріали і пристрої використовуються при монтажі?

  Монтаж побутової газової топкової в середньому займає 7-10 днів. Зателефонуйте нашому менеджеру і він попередньо розрахує вартість газового опалення під ваше технічне завдання.
 • Скільки часу займає установка котельного обладнання?

  Якщо на об'єкті, що будується немає охорони, то товар може зберігатися на нашому складі.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата здійснюється за узгодженим графіком. У більшості випадків оплата за матеріали відбувається заздалегідь, а оплата за роботи по факту виконаних робіт.
 • Яка гарантія на Ваші роботи, прописана вона в договорі?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з монтажу газового опалення в області. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.
 • Скільки коштує монтаж котельні?

  Вартість монтажу опалення залежить від виду систем і обсягу монтажу. Ціни на основні роботи є на нашому сайті. Зателефонуйте нашому менеджеру і він попередньо вважатиме вартість робіт під ваше технічне завдання.