Встановлення котлів опалення є одним з основних етапів у облаштуванні системи обігріву будинку, квартири, складу, виробництва та ін. Вибір типу і моделі котла, порядок його встановлення і обслуговування залежить від того, яку систему ви плануєте використовувати для опалення.

Котел опалення – це серце системи опалення, тому співробітники компанії «Батіскаф» рекомендують підійти до питання вибору обладнання максимально скрупульозно. Ми допоможемо з пошуком оптимального варіанту. Ми встановлюємо підлогові і настінні котли або моделі будь-який інший модифікації. У наших фахівців є великий досвід і все необхідне обладнання для оперативного виконання роботи.

Потрібно врахувати що котли розрізняються за видами палива. Одна справа, якщо вам потрібно монтаж газового котла, і зовсім інша – якщо твердопаливного. Тут є своя специфіка.
Наші фахівці допоможуть вирішити ряд питань:

 • підбір котла відповідно до потреб замовника;
 • вибір місця для його монтажу (це може бути як окреме приміщення, так і топкова або котельня всередині будівлі);
 • створення єдиної системи, де котел опалення є основою цієї системи, а додатково в неї включені тепла підлога, радіатори, насоси, труби, автоматика і ін.
Найменування робітВартість
Монтаж котлів опалення від 2500 грн.

Встановлення котла

Для правильного монтажу котла потрібно мати спеціальні знання, практичний досвід і професійне обладнання. Найкраще відразу звернутися до професіоналів компанії «Батискаф», які знають специфіку монтажу різних модифікацій таких агрегатів. Досвідчені фахівці зроблять якісний проекту системи опалення вашого будинку і виконають монтаж устаткування “під ключ” з гарантією якості.

Підключення котла

Як і у випадку з установкою, підключення котла включає ряд певних технічних дій. Якщо не дотримуватися вимог безпеки і ігнорувати правила правильного під’єднання такого обладнання, можна накликати біду. При цьому не важливо, про який котлі йде мова: газовому, електричному, твердопаливному або будь-якому іншому.

Встановлення котла від Батискаф – це

 • Роботи будь-якого рівня складності. Наші фахівці впораються з будь-якими завданнями, поставленими замовниками, так як у них є великий практичний досвід і все необхідне обладнання для облаштування інженерних систем.
 • Попередній і остаточний теплової розрахунок приміщень. Ми зробимо все можливе, щоб скоротити витрати на облаштування системи опалення, і при цьому подбаємо про комфорт в приміщеннях.
 • Допомога в підборі котла, опалювальних приладів. Все залежить від виділеного на покупку бюджету, умов експлуатації та індивідуальних побажань замовника.
 • Встановлення газового котла в будинку, котеджі, квартирі, на промислових підприємствах. Виконаємо роботу з гарантією якості і максимально оперативно.

Телефонуйте або заповнюйте заявку на монтаж опалення, ми будемо раді відповісти на всі запитання. Контактні телефони для зв’язку та адресу електронної пошти знайдете на нашому сайті. Звертайтеся, будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів.

 • Які матеріали і пристрої використовуються при монтажі?

  При монтажі котлів ми дотримуємося державних норм ДБН. Тому при монтажі високотемпературних котелень ми виробляємо металом (мідь, нержавіюча сталь, оцинковка або чорний метал), при монтажі низькотемпературних котелень монтаж може здійснюватися спеціальними пластиковими матеріалами (PPR, PEX). Як приладів ми працюємо з перевіреними торговими марками і постачальниками на які є реальна гарантія і сервіс. А так же ці матеріали стоять адекватних грошей.
 • Який котел краще ставити в квартиру?

  Якщо квартира не велика і з одним санвузлом, то краще поставити двоконтурний котел. Нк а якщо квартира з декількома санвузлами, то підійде двоконтурний котел в парі з бойлером непрямого нагріву і системою рециркуляції.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата здійснюється за узгодженим графіком. У більшості випадків оплата за матеріали відбувається заздалегідь, а оплата за роботи по факту виконаних робіт.
 • Яка гарантія на Ваші роботи, прописана вона в договорі?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з монтажу котлів. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.
 • Скільки коштує монтаж котлів?

  Стоімоть монтажу котлів залежить від кількості опалювальних приладів, потужності і автоматики. У нас на сайті є орієнтовний цінник за вибірковими робіт. Звернувшись до нашого менеджера ви отримаєте попередню вартість в залежності від вашого технического задания.