Монтаж опалення заміського будинку – як правило, найбільш трудомістка і дорога частина інженерних робіт. Потрібно грамотно підібрати підходящу опалювальну систему з урахуванням особливостей майбутньої експлуатації, індивідуальних переваг і ін. Крім того, не варто забувати про те, що встановлення опалення в приватному будинку передбачає або модернізацію наявної системи або організацію нової з нуля.

Компанія «Батіскаф» не перший рік спеціалізується на облаштуванні інженерних комунікацій. Наші майстри гарантують якісне виконання робіт. Вони знають всі нормативи, що регламентують монтаж опалення заміського будинку. Ми впевнені в тому, що саме на ці нюанси варто звернути увагу. В кінцевому рахунку вони стануть основою для безпечного і ефективного функціонування.

Обов’язково враховуються такі правила при монтажі:

 • температура відкритих елементів не повинна бути вище максимально допустимого рівня;
  теплової носій повинен бути на 18-20 градусів нижче температури, при якій відбувається самозаймання / випаровування;
 • для обладнання потрібна теплова ізоляція, що вбереже від тепловтрат, запобігти замерзанню та конденсацію.
Найменування робітВартість
Монтаж опалення в приватному будинкувід 250 грн/м2

Обов’язкові етапи виконання монтажу опалювальних систем

Монтажні операції професіонали рекомендують починати відразу після установки віконних систем і перекриття даху (коли вже закритий теплий контур будівлі). Оптимальний сезон для виконання таких робіт – весна і літо. У холодну пору року якість зварювальних робіт може бути гірше. Плюс до того – збільшується ламкість металопластикових деталей.

Безумовно, в ідеалі монтаж опалювальних систем найкраще виконується на етапах проектування і зведення будинку. Це дозволяє врахувати всі нюанси і передбачити, наприклад, технологічні ніші, щоб помістити там обладнання і зробити розводку елементів.

Необхідно продумати так, щоб монтаж і проектування опалення в заміському котеджі був завершений до холодів. В цьому випадку ви можете бути впевнені, що будинок дійсно буде теплим.

Виконання монтажу опалювальних систем ділиться на етапи. Зокрема:

 • для вибору обладнання і матеріалів можна проконсультуватися у професіоналів;
 • потрібно вирішити питання вибору типу опалювальних систем;
 • для облаштування котелень і монтажу опалювальних радіаторів теж краще найняти досвідчених фахівців;
 • останній етап – це виконання робіт пусконалагоджувального плану.

Корисні поради щодо вибору системи опалення для приватного будинку

Підбір опалювальних систем належить до найважливіших операцій, тому не варто поверхнево ставитися до вирішення цього питання. Тут потрібно чітко визначитися, який варіант для вас краще (мережа відкрита або з класичними рідинними теплоносіями, повітряна або відкрита і ін.).

Фахівці компанії «Батискаф» з радістю допоможуть виконати монтаж опалення заміського будинку в Харкові. У наших майстрів є великий досвід, вони прекрасно розуміють, що кожна опалювальна система має свої особливості, і врахують їх при установці.

Поговоримо про типи цих систем детальніше:

 • Повітряна – з назви зрозуміло, що теплоносієм тут є повітря. Вважається найбільш безпечним варіантом. Однак потрібно зазначити, що тут досить складний монтаж і подальше обслуговування;
 • Електрична – з переваг такого варіанту можна відзначити екологічність, невибагливість. Як теплоносіїв використовуються електричні котли, батареї та ін.;
 • Відкрита – тут для обігріву використовуються топки, каміни та ін. Головний мінус – мала ефективність. Даний варіант можна розглядати лише для обігріву невеликого будинку;
 • Мережу опалення з рідиною – це традиційний варіант. Вибір опалювального обладнання необхідно робити особливо ретельно.

Нюанси монтажу системи опалення будинку

При монтажі опалення професіонали рекомендують враховувати правила:

 • не можна ігнорувати вимоги, прописані в нормативно-технічних документах про проектування, монтажу, обслуговуванні системи;
 • важливо подбати про ефективну систему безпеки, щоб не накликати біду на які проживають в будинку;
 • підбирати елементи системи необхідно з урахуванням кількості прохідного теплоносія, а також тепловтрат приміщення;
 • потрібно подумати про правильне відведення продуктів згоряння;
 • заборонено зменшувати діаметри входу/виходу на радіаторах, котлах.

Це лише деякі нюанси, насправді, при монтажі опалювальних систем є маса вимог, повністю про які знали лише професіонали. Самостійно займатися облаштуванням інженерних комунікацій складно. Без знань, досвіду і спеціалізованого обладнання ви можете допустити безліч помилок.

Встановлення системи опалення в приватному будинку від Батіскаф – це

 • допомога в підборі обладнання, типу опалювальної системи (всі консультації надаються безкоштовно);
 • виконання роботи під ключ;
 • налагоджений механізм взаємодії з клієнтом;
 • відсутність помилок і недоробок при виконанні поставлених завдань;
  гарантований сервіс;
 • чесна вартість послуг;
 • оперативна здача об’єкта в експлуатацію та ін.

Батіскаф гарантує якісне виконання все етапів монтажу опалювальних систем в заміському житло, звертайтеся!

 • Які матеріали і пристрої використовуються при монтажі?

  При монтажі системи опалення в приватному будинку або котеджі ми завжди використовуємо перевірене обладнання та матеріали, на яке є офіційна гарантія. Дане обладнання перевірено часом і затверджено нашими задоволеними Клієнтами.
 • Який котел краще встановити в приватному будинку?

  Установка котла в приватному будинку залежить від багатьох факторів, а саме: 1 - доступність виду енергії і палива. 2 - Бажана автономність системи опалення. 3 - Технічне завдання від Замовника по призначенню приміщень в будинку.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата здійснюється за узгодженим графіком. У більшості випадків оплата за матеріали відбувається заздалегідь, а оплата за роботи по факту виконаних робіт.
 • Яка гарантія на Ваші роботи, прописана вона в договорі?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з монтажу опалювального обладнання приватного будинку. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.
 • Скільки коштує монтаж опалення приватному будинку, котеджі?

  Вартість монтажу опалення залежить від виду систем і обсягу монтажу. Ціни на основні роботи є на нашому сайті. Зателефонуйте нашому менеджеру і він попередньо вважатиме вартість робіт під ваше технічне завдання.