Перебіг батарей – одна з основних проблем, з якою стикаються власники квартир в старому фонді. Це поширене явище, так як у сталевих радіаторів в міській системі експлуатаційний термін досить короткий. Наша компанія рекомендує вже зараз подумати про те, як ви будете зустрічати холоди.

Установка батарей опалення в Харкові – клопоти, які готові на себе взяти наші фахівці. Компанія «Батіскаф» якісно виконує замовлення і надає гарантії на всі види виконаних робіт. Крім того, ви можете розраховувати на те, що наші фахівці підкажуть, як правильно підібрати радіатори відповідно до виділеного бюджету і індивідуальних вимог.

Найменування робітВартість
Установка радіатора700 грн/шт
Установка водяного полотенцесушителя850 грн/шт
Підводка до радіаторів PEX труби в утеплювачі d16 з вирізкою і запінення каналів20 грн/мп
Підводка до радіаторів PEX труби в утеплювачі d20 з вирізкою і запінення каналів25 грн/мп
Підводка до радіаторів PEX труби в утеплювачі d25 з вирізкою і запінення каналів30 грн/мп
Підводка до радіаторів PEX труби в утеплювачі d32 з вирізкою і запінення каналів50 грн/мп
Штроби в стіні під підводки труб радіаторів нижнього підключення70 грн/шт
Штроби в стіні під підводки труб полотенцесушителей70 грн/мп
Отвори в міжкімнатних перегородках під підводки труб радіаторів нижнього підключення70 грн/шт
Отвори в перекритті 2 поверху під підводки труб радіаторів нижнього підключення, водопостачання, теплих підлог500 грн/шт
Наповнення, развоздушка і опресовування тиском800 грн/усл
Гідравлічна настройка системи100 грн/прібор

Що потрібно знати про радіатори опалення і їх виборі?

Те, що батарея є важливим компонентом системи опалення, – це незаперечно. Саме вона віддає тепло в приміщення при протіканні по ній теплоносія. В радянські часи в будинках в основному використовувалися батареї з чавуну, які відрізнялися безліччю позитивних якостей. Серед них варто виділити:

 • міцність і надійність, що перевірено часом;
 • висока теплоємність – це і робить їх популярними;
 • доступна вартість для середньостатистичних громадян.

Позитивних якостей багато, але є і недоліки, про які не варто забувати. Зокрема, потрібно враховувати те, що чавун, як і будь-який інший метал, боїться корозії. Крім того, такі батареї відрізняються скромним за сучасними мірками видом. Ну і наостанок варто наголосити на тому, що установка чавунних батарей досить складна, її варто довіряти професіоналам.

На якому ж опалювальному радіаторі для квартири або приватного будинку зупинитися? Сучасні споживачі найчастіше вибирають легкі біметалічні радіатори, для яких використовуються сталеві і алюмінієві сплави. Переваги монтажу таких виробів однозначні. Їх установка відбувається досить швидко, важать вони небагато. Крім того, треба враховувати те, що біметалічні радіатори добре переносять контакт з технічною водою, що циркулює в опалювальній системі.

Якщо цінове питання для вас не особливо важливий, можна вибрати сталеві радіатори трубчастого типу. Такі пристрої відрізняються тривалим терміном експлуатації і надійністю. Вони не боятися великих перепадів тиску (до 10 атмосфер).

Чавун і раніше популярний, так як обходиться недорого. Саме тому деякі користувачі досі віддають таким батареям перевагу. А ось про батареях з алюмінію багато відгукуються негативно. Цей метал не витримує тривалий вплив техводи, використовуваної в системах опалення.

Який варіант кращий у вашій ситуації – краще проконсультуватися у досвідчених фахівців. Вони уважно вивчать умови майбутньої експлуатації, індивідуальні враження і оцінять виділений бюджет. На підставі цього і буде підбиратися оптимальне рішення.

Самостійно впоратися з цим завданням досить складно, тому що:

 • ви можете переплатити від незнання;
 • ефективність роботи радіаторів різна в залежності від режимів роботи;
 • ви можете переплатити за енергоресурси.

Не витрачайте свій час і гроші на підбір радіаторів. Практика показує, самостійний підбір на 99% хибний.

Монтаж і заміна батарей опалення: покроковий опис процесу

Монтаж батарей у Харкові передбачає кілька етапів. Ще кілька років тому потрібно було отримати схвалення житлово-експлуатаційної установи, щоб демонтувати радіатор або перекрити стояк опалення. Зараз такої необхідності немає. Бюрократичної тяганини стало набагато менше. Наші майстри можуть самостійно перекрити систему опалення, щоб провести необхідні роботи. Після вони справлять підключення нагрівача за такою процедурою:

 • з’їм старої батареї;
 • підготовка місця, де буде проведена установка радіатора опалення;
 • визначення місце для монтажу фіксуючих елементів – саме завдяки якісним кронштейнів радіатор опалення надійно кріпиться;
 • монтаж повітрявідводчика, заглушок радіатора і навішування на кронштейни;
 • підключення труб опалення з встановленням обладнання для регулювання, запірної арматури та ін.

Крім цього, є різні варіанти приєднання батареї до системи опалення. Як правило, це одностороннє бокове підключення, коли теплоносій приходить через верхній, а виходить – через нижній патрубок. Але краще виконувати перехресне підключення. При такому підключення тепловіддача радіатора більше на 15%.

Замовити монтаж батарей у Харкові

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг для облаштування інженерних систем. Зокрема, ми можемо здійснити заміну радіаторів опалення. Звертаючись до наших фахівців, ви можете розраховувати на:

 • оперативний виїзд персоналу на об’єкт;
 • професійну підтримку;
 • виконання всіх робіт відповідно до будівельних норм СНиП та СанПіН;
 • допомога у виконанні робіт будь-якої складності.

Якщо вам потрібен якісний монтаж радіаторів опалення, звертайтеся в нашу компанію. Допоможемо вирішити проблемне питання максимально оперативно.

 • Скільки часу займає монтаж радіаторів?

  Час по монтажу радіаторів залежить від кількості радіаторів в системі. А так же від попередніх робіт і матеріалів стін (цегла, бетон або гіпсокартон). Монтаж одного радіатора з підготовчими роботами триває близько 2 годин.
 • Які радіатори ставити в квартиру?

  Якщо в квартирі централізоване опалення, то ми рекомендуємо ставити біметалічні радіатори (радіатори з металевими трубами опресованими алюмінієм). Якщо в квартирі автономне опалення, то вибір радіатора залежить від дизайнерських переваг Замовника (сталевий, алюмінієвий, трубчастий, колончатий і т.п.)
 • Які радіатори поставити в приватному будинку?

  Якщо в приватному будинку і котеджі автономне опалення, то вибір радіатора залежить від дизайнерських переваг Замовника (сталевий, алюмінієвий, трубчастий, колончатий і т.п.)
 • Яка гарантія на Ваші роботи, прописана вона в договорі?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з монтажу радіаторів. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.
 • Скільки коштує монтаж радіаторів?

  Стоімоть монтажу радіаторів залежить від кількості радіаторів, попередніх робіт і матеріалу труб. Звернувшись до нашого менеджера ви отримаєте попередню вартість в залежності від вашого технического задания.