Шукаєте, де замовити монтаж твердопаливного котла у Харкові? Компанія «Батискаф» готова запропонувати свої послуги з чесної вартості. Наші фахівці виконають всі роботи з урахуванням актуальних будівельних правил і норм, щоб забезпечити належний рівень безпеки і високу ефективність функціонування. Професіонали подбають про те, щоб у вашому домі було комфортно і тепло! Всі роботи повинні бути виконані відповідно до технологічного процесу, ми гарантуємо це.

Найменування робітВартість
Монтаж твердопаливного котлавід 3000 грн.

Необхідність переходу на альтернативне паливо

Через те, що відбувається неухильне зростання тарифів на газ і електроенергію, домовласникам доводиться вирішувати – віддавати чималі гроші за газ / електрику або задуматися про використання альтернативного палива в якості джерела тепла. Як варіант, можна встановити твердопаливний котел, щоб більше не залежати від централізованих електро- і газопостачальних фірм. Опалювати свій будинок, вугіллям, дровами або пелет виходить дешевше. Плюс до того – це екологічний спосіб обігріти приміщення, де неможливо підвести газ.

З основних переваг твердопаливних котлів можна відзначити:

 • економічність експлуатації;
 • різноманітність видів палива. Твердопаливний котел може працювати на пеллетах, дровах, брикетах та ін .;
 • високий рівень незалежності. Ті, хто планує придбати твердопаливний котел, можуть забезпечити собі незалежність від центральної системи і від постачальників газу;
 • відсутні високі вимоги до котельні. Завдяки цьому ви зможете заощадити при переоблаштування приміщень.

Альтернативне паливо підходить для всіх типів систем опалення

Види палива:

 • пелети;
 • торф;
 • дрова;
 • брикети;
 • вугілля.

Потрібно відзначити, що кожне з видів палива має свої властивості. При виборі враховуйте – одне паливо горить швидше і краще, інше – витрачається економніше, а третє – має високу температуру горіння. Тут необхідно вибирати в залежності від виду опалювальної системи і від особистих уподобань. Головне те, що установка твердопаливного котла дозволить економно витрачати кошти на опалення.

Монтаж такого устаткування потрібно не тільки для приватних потреб (в котеджах, на дачах). Твердопаливні котли також використовують для обігріву виробничих, складських приміщень. Керівництву підприємств це вигідно, тому що в опалювальний сезон коштів витрачається набагато менше, ніж, якби працював електричний / газовий котел.

Ціна на монтаж твердопаливного котла в кожному випадку розраховується окремо. Вартість формується з урахуванням різних факторів. В тому числі, важливо звернути увагу на:

 • марку і тип твердопаливного котла;
 • потужність пристрою;
 • комплектуючі обв’язки і витратні матеріали.

Крім цього, досвідчені фахівці враховують при складанні проекту то, що в складі опалювальної системи обов’язково повинні використовуватися труби з металу (сталь, мідь, нержавіюча сталь або оцинковка). Вартість монтажу твердопаливного котла обговорюється з замовником індивідуально. І тільки після затвердження проекту топкової і кошторису майстра «Батіскаф» приступають до установки устаткування.

Розцінки на обв’язку твердопаливного котла залежать від складності всіх технічних умов, використовуваних комплектуючих. Якщо вас цікавить установка обладнання для опалення, звертайтеся в нашу компанію. Залишитеся задоволені якістю обслуговування, повірте.

Наші майстри допоможуть з підбором оптимального приміщення для облаштування котельні, де буде розміщуватися котел, а також додаткове обладнання обв’язки котла. Професіонали врахують всі переходи і комунікації, щоб вам не довелося переплачувати при монтажі котла. Відзначимо, при самостійному підборі користувачі часто потім стикаються з ситуацією, коли котел працює з низьким ККД, або навпаки – купують нерентабельний з економічної точки зору котел.

Вартість установки твердопаливного котла (з урахуванням придбання обладнання та виконання монтажних робіт) буде відома після виїзду фахівця на об’єкт і зняття всіх необхідних замірів. У будь-якому випадку ви можете розраховувати на чесну ціну.

Чому слід звертатися в нашу компанію?

У наших фахівців великий досвід монтажу систем опалення, котлів різних модифікацій і марок. Ми давно працюємо на ринку сантехнічних послуг і відмінно розбираємося в цьому питанні. Допоможемо не тільки з установкою опалювальних котлів, але і переробимо внутрішні і зовнішні інженерні комунікації, зробимо модернізацію інженерної мережі. Ви можете розраховувати на оперативне та якісне виконання роботи. Безкоштовно проконсультуємо з усіх питань. Звертайтеся, будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів.

 • Яка вартість установки твердопаливного котла?

  Стоімоть монтажу твердопаливних котлів залежить від виду палива, потужності і автоматики. У нас на сайті є орієнтовний цінник за вибірковими робіт. Звернувшись до нашого менеджера ви отримаєте попередню вартість в залежності від вашого технического задания.
 • Принципи роботи твердопаливного котла

  Принцип роботи твердопаливного котла заснований на згорянні твердих матеріалів в топці котла і температура горіння передається теплоносії через стінки теплообмінника котла. Ефективність роботи котла залежить від якості спалювання твердого палива, від площі теплообмінника і від температури вихлопних газів в димоході.
 • Куди краще встановити твердопаливний котел?

  Твердопаливний котел найкраще встановлювати в окреме приміщення на першому поверсі будівлі. в даному приміщенні повинна бути зроблена припливна і витяжна вентиляції. Звернувшись до нас допоможемо вибрати оптимальне рішення по розміщенню твердопаливного котла і його обв'язки.
 • Які є види твердопаливних котлів?

  Твердопаливні котли поділяються за видами палива: дров'яні, вугільні, котли на трісці, на брикетах, пелетні з ретортной пальником і пелетні з факельної пальником.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з монтажу твердопаливних котлів. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.