Опалення – штучний обігрів вашого будинку для підтримки оптимального мікроклімату незалежно від погоди за вікном. Ця інженерна система повинна на 100% відповідати вимоги технологічного процесу, а також умовам теплового комфорту.

Розробка проекту системи опалення – завдання, яке необхідно довіряти професіоналам. Компанія «Батіскаф» комплексно підійде до її вирішення, ви можете розраховувати на виконання роботи «під ключ», починаючи від створення проекту і закінчуючи виконанням монтажу на об’єкті і пусконалагоджувальних робіт.

Найменування робітВартість
Проектирование систем отопления12 грн/м2

Система опалення складається з:

 • Джерела теплової енергії. Сюди входять теплові насоси (геотермальні, водяні або повітряні), сонячний колектор, котел (твердопаливні, газовий або електричний, конденсаційні) та ін .;
 • Запірно-регулюючої арматури. Це сервоприводи, Гідрострелка, насосні групи і крани;
 • Магістралей трубопроводів. Якщо ж мова йде про повітряне обігріві, то знадобляться повітроводи;
 • Тепловіддаючим обладнання. Це фанкойли, конвектори та радіатори, які можуть встановлюватися як окремо, так і в зв’язці з теплою підлогою.

Грамотна реалізація системи обігріву котеджу, квартири або будь-якого іншого будівлі починається з проекту. Наші фахівці подбають про підготовку графічної частини, а також пояснювальної записки. Вони зроблять якісні розрахунки, базуючись на великому досвіді виконаних робіт і професійних знаннях.

Ви можете бути впевнені в тому, що спроектована компанією «Батискаф» система буде працювати максимально ефективно. Температура в приміщеннях – один з найважливіших показників мікроклімату. Оптимальним вважається діапазон від 22 до 25 градусів за Цельсієм.

Етапи проектування і розрахунку системи опалення

Наші майстри комплексно підходять до проектування та розрахунку опалювальної системи. Робота виконується в кілька етапів:

 • Збір даних. Наші майстри отримують інформацію від замовника. Вихідні дані потрібні для аналізу існуючої системи і проектування нової. Оцінюється топографічна особливість і вид об’єкта, плани приміщень, кліматичні особливості, матеріали стін і багато іншого.
 • Теплотехнічний розрахунок. При виконанні цієї роботи враховуються теплофізичні особливості матеріалів зовнішніх стін, дверей і вікон. Коли теплотехнічний розрахунок огороджувальних конструкцій зроблений, ми проаналізуємо і оцінимо можливі теплопоступления і втрати тепла (як основні, так і додаткові). В рамках цього етапу також проводиться розрахунок теплової потужності мережі, підбирається оптимальний джерело енергії – калорифер, котел, сонячний колектор або, наприклад, тепловий насос.
 • Гідравлічний розрахунок. Ми підберемо перетину основних магістралей і їх відгалужень, виконаємо ув’язку по тиску, щоб система працювала, як швейцарський годинник. Також наші фахівці допоможуть з вибором регуляторів тиску, а також запірно-регулюючої арматури.
 • Техніко-економічне обґрунтування (ТЕО). Це необхідно для обгрунтування проектування і запуску опалювальної системи. Підготовлений документ в обов’язковому порядку узгоджується з замовником. Тільки після цього наші фахівці приступають до реалізації проекту.
 • Підбір обладнання. На останньому етапі підбирається і розраховується кількість пристроїв в системі (фанкойлів, конвекторів та радіаторів), оцінюється необхідність установки системи «Тепла підлога». Вартість обладнання оголошується без обліку витрат на виконання монтажних робіт.

Чому систему потрібно проектувати до початку ремонтних робіт?

 1. ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ. Завдяки грамотному проектування можна точно розрахувати і створити максимально ефективну систему. У пакет документації входять плани, креслення зі схемами, зазначенням місцезнаходження та розмірів елементів системи. Крім цього, в проект входить специфікація, вказівки для сантехніків, будівельників, електриків та інших майстрів. Також ми надамо техніко-економічне обґрунтування системи.
 2. ВПРОВАДЖЕННЯ В інтер’єр. Результатом роботи компанії «Батіскаф» буде не тільки продуктивність опалювальної системи, але і її естетика. Всього цього вдається досягти завдяки налагодженій взаємодії архітекторів і дизайнерів інтер’єру. Плюс до того – це дозволяє скоротити час на реалізацію поставленої клієнтом завдання. Нікому не доведеться переробляти проект або виправляти помилки.
 3. ПОГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ. Ми ефективно працюємо з «суміжниками», якщо виникає необхідність залучати сторонніх фахівців (електриків, будівельників та ін.). Завдяки цьому вдається досягти максимально чіткої взаємодії в команді, уникнути тривалих простоїв в роботі і добитися оптимального результату, який задовольнить клієнта на 100%.
 4. КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ. В нашу команду входять фахівці з різних кліматичних сфер – майстри, які відмінно розбираються в проектуванні і монтажі систем опалення, кондиціонування, вентиляції, очищення та підготовки води. Це дозволяє нам створювати комплексні проекти, в рамках яких всі інженерні системи будуть працювати злагоджено і максимально ефективно.
 5. ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ. Завдяки точному проектування і складання кошторису ви будете до копійки знати, в яку суму вам обійдеться облаштування системи опалення. Наші фахівці підготують кілька рішень, що дозволить вам підібрати найбільш підходящий за технічними параметрами і комфортний з економічної точки зору варіант.

Документація для заказщика

Технічна документація являє собою супровідні папери, які регламентують технічні властивості обладнання та умови експлуатації. Ви можете бути впевнені, що компанія «Батискаф» все зробить в кращому вигляді.

Замовнику передається така технічна документація:

 • Аксонометріческіе схеми системи. Це схема, виконана не в одній площині, а в аксонометрии. Дозволяє наочно уявити елементи інженерної мережі в реальному вимірі. При цьому всі вузли розташовуються відповідно до координатних осей.
 • Плани поверхів будинків (за потребою – розрізи, фрагменти) з системами опалення. Це дозволить замовнику точно бачити, де будуть розташовуватися окремі елементи системи і як вона буде проходити по поверхах.
 • Специфікація основного обладнання систем. Обов’язково вказуються технічні характеристики радіаторів, котла та інших елементів інженерної системи, які були підібрані на підставі даних аналізу і розрахунку необхідної потужності опалення.

За підсумком проектування систем теплопостачання, людина отримує комплект документації, в яку входять креслення з позначенням:

 • місць розташування радіаторів;
 • місць розташування теплої підлоги, крок його укладання;
 • місць укладання магістралей, їх діаметр і матеріал виготовлення;
 • місць розміщення радіаторів і внутріпольних конвекторів, і їх габаритні розміри.

Пояснювальна записка

Пояснювальна записка має в своєму складі перелік опалювального обладнання із зазначенням виробника і повної марки. Зокрема, ми:

 • підготуємо документи по проекту котельні;
 • складемо схему підключення запірно-регулюючої арматури і датчикам до пультів управління автоматики, яка розроблена при створенні інженерної мережі;
 • готові скласти аксонометричний креслення і виконати моделювання в форматі 3D (для котельні окремо, а також всієї опалювальної системи). Відзначимо, якщо монтажні роботи будуть виконувати наші фахівці, то немає потреби в розробці 3D моделі.

Ми практикуємо комплексний підхід, тому замовник може бути на 100% впевнений в якості підготовки документації, а також те, що наші фахівці врахують всі деталі і не допустять помилки при проектуванні та розрахунку інженерної системи.

Важливість правильної установки опалення

Головна мета, яку ставить перед собою наша компанія – це комплексне рішення задач. І не важливо, потрібно модернізувати існуюче. Створення системи опалення – клопітка і трудомістка справа. І щоб результат виправдав очікування, потрібно спочатку ретельно підійти до питання проектування системи.

Ми гарантуємо:

 • виконання роботи «під ключ»;
 • забезпечення комфортного температурного режиму та вологості в приміщеннях;
 • різні варіанти реалізації опалювальної системи в рамках вашого бюджету;
 • зручне управління опалювальною системою;
 • якісну підготовку технічної документації.

Проектування систем опалення в «БАТИСКАФ»

Замовте проект системи опалення у професіоналів. Компанія «Батіскаф» не тільки розрахує необхідні параметри джерела енергії, щоб відшкодувати втрати тепла, але і проаналізує умови майбутньої експлуатації. Ми впевнені в тому, що кожен проект повинен складатися індивідуально з урахуванням таких факторів, як наявність вентиляції, клімат, наявність простору для розташування обладнання, доступне паливо тощо.

Наші фахівці також звертають увагу на поверховість будівлі, розміщення приміщень, індивідуальні побажання замовника, різні заборони і обмеження. Завдяки цьому ми можемо гарантувати те, що у вашому будинку після установки нової системи опалення буде сприятливий і здоровий клімат. Звертайтеся, будемо раді вам допомогти!

 • Що в себе включає проект системи опалення?

  Проект системи опалення включає в себе: 1. розрахунок тепловтрат, 2. 3D проект топкової, 3. розводка радіаторів, 4. схема укладання теплої підлоги, 5. розводка води і каналізвціі. 6. специфікація обладнання.
 • Які терміни розробки проекту?

  Час розробки пректу залежить від технічного завдання і завантаженості наших фахівців. В основному це 3 - 5 тижнів.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата за проект здійснюється в наступній діаграмі - 50% перед початком проектування і 50% по завершенню і здачі проекту.
 • Скільки коштує проектування опалення?

  Вартість проектування залежить від вашого технічного завдання. Звернувшись до нашого фахівця до технічного завдання ви отримаєте вартість вашого проекту.