Розрахунок теплових втрат будівлі – перший крок при проектуванні інженерних комунікацій. Зверніть увагу, що в приміщеннях будь-якого типу (житлових, комерційних, громадського призначення), тепловтрати є через стіни, вікна, підлога, перекриття та інші огороджувальні конструкції.

Крім цього потрібно враховувати теплові витрати на нагрівання повітря, інфільтруемого через щілини і стики. Розрахунок тепловтрат проводиться для оцінки енергоефективності будівлі перед виконанням проектних робіт, підбору обладнання та його монтажа.Расчетние втрати тепла дозволять дізнатися, яка кількість тепла в одиницю часу віддає будинок на вулицю. Одиниця виміру – Примор’я.

Довіряти цю задачу найкраще професіоналам, які знають, як правильно виконати розрахунки і визначити тепловтрати. Без практичного досвіду і спеціальних знань впоратися з цим завданням буде складно.

Для чого потрібно розраховувати тепловтрати?

Розрахунок теплових втрат можна виконати онлайн самостійно, проте результати будуть орієнтовними і на них не можна покладатися. Щоб збільшити ефективність опалення, варто звернутися до фахівців «Батіскаф», які виконують проектувальні роботи і чітко знають, як зробити теплотехнічний розрахунок безпомилково.

Це дозволить правильно підібрати обладнання для майбутньої інженерної мережі і уникнути таких проблем:

 • переплатити за робочу систему опалення;
 • купити занадто потужне обладнання, в якому немає необхідності;
 • придбати недостатньо потужне обладнання, яке просто не буде справлятися з поставленими завданнями.

На тепловтрати у багато впливає конструкція будинку – зокрема, того, наскільки сильно вікна, стіни перешкоджають виходу тепла і чинять опір теплопередачі. Чим вище термоопір, тим нижче втрати тепла, тобто спостерігається обернено пропорційний зв’язок.

При теплотехнічному розрахунку фахівець враховує безліч факторів, у тому числі:

 • розташування споруди;
 • температуру повітря в цьому місці в холодну пору року;
 • витрати тепла на провітрювання;
 • опір теплопередачі.

Які дані необхідні для розрахунку тепловтрат?

При виконанні теплотехнічного розрахунку нашому фахівцеві потрібні:

 • поверхові плани, фасади і розріз Вашого будинку;
 • площа зовнішніх стін без урахування площі дверей і вікон;
 • інформація про матеріали, з яких побудований Ваш будинок, які стіни, ніж утеплені, які вікна, висота приміщень, ніж утеплений горище і т. д.

Для безпомилкового розрахунку бажано, щоб наш фахівець виїхав на об’єкт і самостійно зробив все виміри на місці. Ця послуга надається безкоштовно.

Досвідчений майстер визначить вихідні дані, виміряє різницю температур зовні і всередині, розрахує площу, коефіцієнт теплопередачі, основні і можливі додаткові тепловтрати (наприклад, на інфільтрацію). На підставі цього будуть визначені сумарні втрати тепла.

Що входить в обсяг робіт «Розрахунок теплових втрат будівлі»:

Робота «Розрахунок теплових втрат будівлі» складна і передбачає виконання великого обсягу робіт. це:

 • Розрахунок теплових втрат кожного приміщення для коректного підбору опалювальних приладів.
 • Теплотехнічний розрахунок огороджувальних конструкцій будівлі (стіни, вікна, покрівля) для перевірки опору теплопередачі і конденсації зазначених конструкцій.
 • Розподіл теплових втрат по кожній огороджувальної конструкції (стіни, віконні та дверні блоки, підлогу та ін.).

Це дозволить зробити будинок максимально теплим і підібрати ефективну опалювальну систему, яка буде якісно працювати і при цьому стане споживати мінімум ресурсів. Наші фахівці додатково виконають гідравлічний розрахунок і допоможуть з підбором обладнання, щоб спроектувати інженерну систему відповідно до ваших індивідуальних вимог і актуальними будівельними стандартами.

Скільки часу займає розрахунок тепловтрат?

Для самого розрахунок Досить 2-8 робочих годин, но нужно враховуваті зайнятість іншімі об’єктами. Тому реальний час Виконання такого розрахунку від 1 до 7 робочих днів. Ми постараємося впоратіся Із замовленням в максимально Короткі Терміни, тому что зацікавлені в тому, щоб клієнт остался задоволений Виконання робот. гарантуємо:

 • чесні ціни;
 • високий рівень сервісу;
 • якнайточніше и безпомілковій теплотехнічній розрахунок;

Надання послуг «під ключ» (ви можете додатково замовити складання проекту інженерної мережі, підбір обладнання для ее облаштування і монтаж).
Телефонуйте для Отримання консультації у професіоналів и Обговорення деталей СПІВПРАЦІ в будь-який Зручний час. Телефони для зв’язку з менеджерами ви знайдете на Офіційному сайті компании «Батіскаф».

 • Що в себе включає розрахунок тепловтрат будівлі?

  Ресчет тепловтрат включає в себе перелік матеріалів з яких побудовано приміщення, види теплоізоляції і бажана температура всередині кожного приміщення. Виходячи з розрахунків ми отримуємо цифру потужності по кожному приміщенню окремо для отримання бажаної температури.
 • Для чого проводиться розрахунок тепловтрат?

  Розрахунок тепловтрат проводитися щоб гарантувати замовнику бажаний комфорт і заощадити експлуатаційні витрати.
 • Які терміни розробки проекту?

  Час розробки пректу залежить від технічного завдання і завантаженості наших фахівців. В основному це 3 - 5 тижнів.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата за проект здійснюється в наступній діаграмі - 50% перед початком проектування і 50% по завершенню і здачі проекту.
 • Скільки коштує розрахунок тепловтрат?

  Вартість розрахунку тепловтрат залежить від вашого технічного завдання. Звернувшись до нашого фахівця до технічного завдання ви отримаєте вартість вашого проекту.