На жаль, вода зі свердловини далеко не завжди відповідає вимогам до свіжості і кришталевої чистоти, тому потрібно подбати про систему очищення. Відзначимо, присутні домішки, хімічний склад і забруднення визначають різні критерії. Багато в чому це залежить від глибини залягання водоносного шару.

В ідеалі добувати воду з артезіанського горизонту, тут менший ступінь забруднення і краще склад. Якісне очищення води зі свердловини дозволить уникнути впливу забруднень антропогенного і природного характеру. З цим питанням готова допомогти компанії «Батискаф», яка виконає повний комплекс робіт і подбає про те, щоб ви вживали будинку чисту і корисну воду.

Способи очищення води від домішок

Очищення води зі свердловини повинна виконуватися на підставі бактеріологічного і хімічного аналізів. Це ідеальний варіант, щоб зрозуміти які фільтри використовувати. Однак найчастіше немає такої можливості, тому доводиться використовувати поєднання різних способів:

 • механічна фільтрація – дозволяє вловити нерозчинні частинки. Якщо говорити простими словами, то вода проходить крізь спеціальний «сито».
 • іонний обмін для сорбції заряджених частинок. При цьому «шкідливі» іони заміщаються на «корисні».
 • зворотній осмос. При цьому воду пропускають крізь спеціальну мембрану, що забезпечує високу ступінь очищення. За параметрами рідина схожа на дистильовану, в ній вже не буде ні корисних, ні шкідливих домішок.

Підбір системи очищення води зі свердловини

При облаштуванні системи очищення води зі свердловини необхідно враховувати ряд умов:

 • хімічний склад води зі свердловини, про який дасть уявлення аналіз. Виконувати його повинні професіонали, щоб результат був максимально точним. Від цього залежить вартість послуг і ефективність використовуваної системи очищення.
 • витрата води в добу і можливий максимальний витрата. Це важливий параметр, який обов’язково потрібно враховувати при облаштуванні системи очищення.

У будь-якому випадку потрібно враховувати, що для якісного очищення води від сірководню, жорсткості і заліза підхід повинен бути індивідуальним. Фахівці компанії «Батискаф» допоможуть з правильним підбором фільтрів, щоб позбутися від шкідливих домішок, а також відрегулювати жорсткість води.

Зверніть увагу на те, що основними забрудненнями води, яка подається з джерел різних глибин вважаються:

 • двовалентне залізо;
 • марганець;
 • нітрати;
 • жорсткість;
 • сірководень.

Наші фахівці зроблять оцінку води з джерела і на підставі цього вже підберуть підходящий варіант. Обговоримо вартість послуг в індивідуальному порядку. Очищення води зі свердловин користується великим попитом, так як це турбота про здоров’я і забезпечення належної якості питної води. Про це варто потурбуватися як в приватному будинку, так і на промислових підприємствах.

Послуги нашої компанії з очищення води

До систем фільтрації води з свердловини пред’являються серйозні вимоги, в тому числі технічні, екологічні, естетичні. У багатьох домовласників виникає питання, як правильно здійснювати підбір фільтрів, щоб забезпечити себе водою належної якості. В одних випадках підійде проста система, а в інших – потрібна тільки дорога, вимоглива до монтажу, а також подальшого обслуговування.

Ми використовуємо різні системи фільтрації, щоб забезпечити максимальний результат. Є кілька можливих варіантів:

 • пом’якшувачі води, де використовується іонний обмін. Такі системи забезпечують якісне пом’якшення води з джерела (колодязя, свердловини);
 • фільтри для усунення сірководню, марганцю і заліза;
 • механічна система фільтрації, яка дозволяє позбавити воду від різних зважених часток, таких як глина, мул, пісок та інші механічні домішки).

Крім того, може використовуватися комплексна система очищення води зі свердловини, завдяки чому можна і відфільтрувати зважені частинки, і усунути марганець, сірководень, залізо, і якісно пом’якшити воду. Без хімічного аналізу цей варіант можна назвати оптимальним, так як він забезпечує дійсно якісний результат.

Чому варто звернутися до нас?

Компанія «Батискаф» займається не тільки бурінням свердловин і облаштуванням водопровідних систем, а й пропонує додаткове обладнання для забезпечення якісною водою. Ви можете розраховувати на те, що свердловина буде функціонувати стабільно і безвідмовно, а здобуті підземні води не завдадуть шкоди вашому здоров’ю.

Наші фахівці в індивідуальному порядку підберуть фільтраційне обладнання на підставі результатів аналізу води. Завдяки цьому вода буде очищатися повноцінно, з усуненням всіх видів домішок. Видаляються всі присмаки, неприємні запахи, вода стає ідеально чистою і прозорою.

У нашому регіоні зустрічаються різні забруднення підземних вод. При цьому в кожній зі свердловин зміст елементів може суттєво відрізнятися. У сусіда зі свердловини може надходити вода, перенасичена залізом, а у вас – марганцем або сірководнем, наприклад. Саме тому ми проводимо ретельний аналіз і тільки потім підбираємо оптимальний спосіб фільтрації.

Наші фахівці мають великий досвід і знання, вони грамотно і раціонально підберуть обладнання для очищення води зі свердловини, врахують всі технічні нюанси. Довіртеся професіоналам, вони не підведуть!

Компанія «Батискаф»:

 • здійснює підбір фільтраційного обладнання;
 • гарантує оперативне виконання замовлення;
 • веде лояльну цінову політику;
 • надає грамотні консультації з усіх питань;
 • готова надати послуги «під ключ», починаючи від проектування і закінчуючи пуско-налагоджувальними роботами, обслуговуванням в процесі експлуатації.

Звертайтеся, ми будемо раді допомогти вам з вирішенням питання щодо очищення води зі свердловини. Для обговорення умов співпраці і отримання консультації телефонуйте за вказаними телефонними номерами.

 • Навіщо потрібно очищати воду зі свердловини?

  Якщо ви пробурили свердловину і хочете використовувати цю воду в своєму будинку, то необхідно зробити аналіз води як на хімічний склад, так і на бактеріологічний. Наші фахівці допоможуть вам підібрати обладнання для очищення води в залежності від того де ви збираєтеся застосовувати воду.
 • Види забруднень, що зустрічаються в свердловини воді заміського будинку.

  Забруднення в свердловині можуть бути різноманітні, як хімічні так і бактеріологічні. В більшості випадків в ґрунтовій воді Харківського регіону надмірний вміст заліза і сірководню. Для того щоб правильно підібрати систему водоочистки необхідно зробити аналіз води.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата здійснюється за узгодженим графіком. У більшості випадків оплата за матеріали відбувається заздалегідь, а оплата за роботи по факту виконаних робіт.
 • Яка гарантія на Ваші роботи?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з монтажу системи очищення води зі свердловини. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.
 • Скільки коштує установка системи очищення води зі свердловини?

  Вартість монтажу системи водоочищення залежить від аналізу води з вашої свердловини. Зателефонуйте нашому менеджеру і він попередньо розрахує вартість системи водоочищення під ваше технічне завдання.