Придбання якісного та надійного обладнання – лише перший крок на шляху до отримання ефективно працюючої насосної станції. Не менш важливо правильно здійснити встановлення.

Монтаж насосних станцій передбачає виконання великого обсягу робіт. Крім того, необхідно максимально точно зробити розрахунки, для чого потрібні професійні знання та практичний досвід. Саме від цього насамперед і залежить якість настановних робіт.

Монтаж цього обладнання найчастіше потрібен для забезпечення гарного тиску води на верхніх поверхах багатоповерхівки або при облаштуванні резервного водопостачання (на випадок форс-мажорних ситуацій). Щоб ККД насосної станції був максимальним, необхідно зробити розрахунок водозабору, а також зібрати відомості про діаметр труб, що використовуються в системі водопостачання.

Фахівці компанії «Батіскаф» готові допомогти із вирішенням цього питання. Ми виконаємо всі необхідні розрахунки та правильний монтаж насосів, насосної станції.

Місце для монтажу насосної станції

Не важливо, чи встановлюєте насосну станцію своїми руками або вирішили звернутися за допомогою в монтажі до професіоналів, місце потрібно вибирати самостійно. В цьому випадку вам не доведеться шкодувати про прийняте рішення. Для спрощення процесу вибору ми пропонуємо ознайомитись зі списком найбільш підходящих варіантів для монтажу насосної станції. Це:

  • Підсобне приміщення. Насоси видають при роботі досить багато шуму, тому не варто вибирати підсобне приміщення, яке розташоване в безпосередній близькості до житлових кімнат (спальн, вітальні та ін.). Як правило, насосні станції монтують у пральні, котельні, де хороша шумоізоляція, стабільна температура і немає проблем з вентилюванням.
  • Підвали. По суті, до таких приміщень будуть такі самі вимоги, як і підсобки. Необхідно, щоб у підвалі була гарна шумоізоляція, вентиляція, а також стабільна температура. Однак слід відразу сказати, що на відміну від підсобних приміщень, підвали необхідно пристосувати під установку насосної станції. Якщо тут буде висока вологість та низька температура, то навіть найкраще обладнання незабаром зламається і доведеться витрачати гроші на його ремонт чи монтувати нову насосну станцію.
  • Колодязі. Головна перевага цього місця – те, що шум насосної станції, що працює, не буде нікому заважати, оскільки колодязь розташовується на пристойній відстані від будинку. Обладнання встановлюють у спеціальній надбудові над колодязем. Основне завдання спеціалістів, які монтують насоси, правильно виконати регулювання пристроїв, щоб забезпечити натиск належного рівня.
  • Кесони. В цьому випадку насосну станцію встановлюють біля входу в артезіанську свердловину на певній глибині. Потім вхід перекривають кришкою, яка має захистити обладнання від сміття, вологості та низьких температур. Пристрої працюватимуть стабільно та справно в будь-яку погоду, оскільки тепло землі забезпечуватиме належну температуру всередині свердловини.

Підключення насосних станцій

Наступний етап після підбору місця для монтажу обладнання – безпосередньо встановлення насосних станцій та їх підключення. Однозначно можна сказати, що це непросте завдання, яке потребує наявності спеціалізованих знань та практичного досвіду. Необхідно грамотно організувати підведення води до будинку від свердловини.

До речі, незалежно від того, де саме проводиться установка насосна станція, більша частина труб розташовуватиметься на вулиці. Для запобігання замерзанню води часто трубопроводи прокладають у землі (якщо, звичайно, не заважають поверхневі води). У цьому випадку монтаж насосних станцій необхідно провадити з утепленням магістралі, для чого використовуються ізоляційні кабелі або нагрівальні. Хоча потрібно враховувати те, що кабелі використовують електричну енергію, тому будуть не найкращим варіантом у котеджах, де трапляються часті перебої з електроенергією.

Для підключення труб до насосних станцій використовуються муфти певного діаметра. Для цього навіть не потрібно використовувати спеціальне обладнання, достатньо підмоток та прокладок. Після цього проводиться тестування роботи пристроїв і якщо все гаразд, ним продовжують користуватися.

Наші майстри зроблять усі роботи якісно та оперативно. Встановлення насоса, підключення та налагодження будуть виконані за вигідними цінами. Переваги монтажу такого обладнання у приватному будинку безперечні:

  • підвищення ефективності роботи водопостачальної системи;
  • забезпечення автономного водопостачання;
  • експлуатація у максимально безпечних умовах;
  • зниження витрат на електроспоживання;
  • збільшення тривалості терміну експлуатації побутових приладів, підключених до системи водопостачання;
  • можливість створення запасу води.

Монтаж насосної станції від компанії «Батискаф»

Фахівці нашої компанії не підведуть, вони відповідально ставляться до всіх замовлень, тому що зберігають репутацію «Батіскаф». Ви можете розраховувати на високий рівень сервісу, допомогу у підборі обладнання та надання гарантії на всі види виконаних робіт.

Якщо Вас цікавить монтаж насосів або насосної станції, телефонуйте. Наші майстри дадуть відповіді на всі запитання. Обговоримо деталі співробітництва та у найкоротші терміни виконаємо замовлення. Звертайтеся, будемо раді бачити вас серед клієнтів.