Вода, яка використовується для пиття і побутових потреб у приватному будинку, має свої особливості. Це відбувається через те, що вона надходить зі свердловини, яка буриться на водоносні пласти. Очищення води в котеджі дозволить ефективно позбутися від різних бактерій, нітратів, шкідливих домішок. Важливо відповідально підійти до вирішення цього питання, щоб потім не повертатися до нього довгий час. Оптимальний варіант – відразу звернутися до професіоналів. Фахівці компанії «Батискаф» допоможуть підібрати фільтри для води в приватний будинок і встановлять обладнання з гарантією якості виконаних робіт.

Найменування робітВартість
Водоочищення в приватному будинкувід 15000 грн.

Чому воду в будинку потрібно очищати?

Деякі люди помилково вважають, що скважинную воду можна пити без очищення. Вона тільки здається більш чистою, ніж та, яка надходить по центральних магістралях в квартири.

Що знаходиться в свердловини воді:

 • марганець, залізо;
 • механічні домішки (глина, пісок);
 • гербіциди, пестициди;
 • солі жорсткості;
 • бактеріологічні забруднення;
 • сірководень та інші гази.

Якщо використовувати скважинную воду без очищення, можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, починаючи від порушення водно-сольового балансу і закінчуючи інфекційними та вірусними зараженнями. Крім того, використання води поганої якості негативно позначається на роботі побутової техніки. Може відбуватися корозія водогрійного обладнання, утворюватися накип. Щоб цього не сталося, важливо зробити аналіз свердловини води і встановити якісні фільтри.

Як очистити воду в котеджі?

Почнемо з того, що собою являє повне очищення води. При цьому використовується система зворотного осмосу високої продуктивності. Схема передбачає:

 • обслуговування 1 раз в півроку;
 • підключення до бойлера і всієї побутової техніки, яка потребує водопостачанні;
 • забезпечення чистою водою не тільки котеджу, але і сауни, невеликого басейну;
 • фактично необмежений термін служби.

Якщо потрібна виключно питна вода, то така схема передбачає:

 • приплив води від 0,3 л / хв в системах з накопичувальним баком і до 5,7 л / хв в прямоточних системах;
 • забезпечення водою сім’ї до 5-6 чоловік;
 • можливість підключення до побутової техніки на кухні;
 • мінімум місця;
 • фактично необмежений термін служби.

Щоб побутова вода була чистою і придатною для використання в техніці, бойлері, а також питних потреб, також потрібно подбати про її очищення. Така схема передбачає:

 • різні варіанти вибору фільтра для води на кухню;
 • підключення до бойлера і побутової техніки;
 • облуживание раз на півроку;
 • в стандартній схемі забезпечення побутових потреб сім’ї з 5-6 чоловік.

Наші фахівці допоможуть з підбором і установкою фільтраційної системи високої якості.

Як це працює?

Очищення свердловини води проходить в кілька етапів. Кожен з них грає свою роль і по-своєму важливий. Розповімо про це докладніше.

Аналіз води

Перше, що потрібно зробити для якісного очищення води зі свердловини, – це виконати її аналіз. На підставі результатів буде зрозуміло, які системи і реактиви повинні використовуватися для отримання чистої води. Аналіз покаже фактичне і нормативне вміст речовин. По суті, це своєрідний діагноз, який лягає в основу вибору фільтраційної системи.

Очищення води від механічних забруднень за допомогою фільтрів

Це очищення скваженние води від мулу, іржі, піску і інших домішок. Для цього використовуються сітчасті фільтри, які дозволяють зробити так звану «грубу очистку». Зовні вони нагадують колбу, всередині якої розташований змінний картридж. Якщо вода сильно забруднена, експерти радять використовувати відразу кілька фільтрів механічного очищення, які відрізняються пропускною спроможністю сітки. Заміна фільтра повинна проводитися через кожні 2-3 місяці. В цьому випадку система буде працювати ефективно.

Фільтрація води за допомогою іонного обміну

Для комплексного очищення скваженние води від органічних продуктів, жорсткості, марганцю і заліза застосовується 5-компонентна іонообмінна смола. Цей сорбент ідеальний для очищення складної води, в якій міститься багато солей жорсткості, органічних сполук, амонію, марганцю і заліза. Крім цього, п’ятикомпонентна іонообмінна смола дозволяє знизити показники окисляемости води, її кольоровості, скоротити вміст амонію та алюмінію.

Установка системи зворотного осмосу високої продуктивності

При проходженні через систему зворотного осмосу скваженние вода позбавляється від залишків небажаних хімічних елементів, які пропустила іонообмінна смола. Така вода вже підходить для побутових потреб і пиття. Також їй можна поливати рослини. Збір води відбувається у великі пластикові ємності, які виконані з безпечного для життя і здоров’я матеріалу.

Знезараження води озоном

При установці устаткування для озонування вода дезінфікується в автоматичному режимі. Метод такої: кисень з повітря переходить в чистий озон і потім його найдрібніші бульбашки циркулюють в пластикових ємностях, наповнених холодною водою. Активація пристрою відбувається щоночі (приблизно на п’ять хвилин). Цього достатньо для того, щоб знищити віруси, водорості, цвіль і бактерії, біоплівку. Таке обладнання здатне дезінфікувати до 1 000 літрів води.

Чому варто звернутися до нас?

Компанія «Батискаф» виконає за прийнятною вартістю:

 • підбір фільтраційного обладнання на підставі виконаного аналізу скваженние води і оцінки її вмісту;
 • монтаж фільтраційного обладнання в найкоротші терміни.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід і знаннями в установці інженерних комунікацій, в тому числі і систем водопостачання. Ми впораємося навіть з найскладнішим завданням у максимально стислі терміни. Звертайтеся, щоб проконсультуватися з потрібних питань. Контактні телефони вказані на сайті. Ми допоможемо вам з установкою ефективної системи очищення води в заміському будинку, котеджі або на дачі!

 • Яке обладнання використовується для очищення води?

  При монтажі обладнання для очищення води ми завжди використовуємо перевірене обладнання та матеріали, на яке є офіційна гарантія. Дане обладнання перевірено часом і затверджено нашими задоволеними Клієнтами.
 • Як часто потрібно міняти фільтруючі елементи?

  Період заміни фільтруючих елементів залежить від якості води, що надходить в ваш будинок. Звернувшись в нашу компанію до технічного завдання, наші фахівці допоможуть з підбором обладнання та періодом заміни фільтруючих елементів.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата здійснюється за узгодженим графіком. У більшості випадків оплата за матеріали відбувається заздалегідь, а оплата за роботи по факту виконаних робіт.
 • Яка гарантія на Ваші роботи?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з монтажу очищення води в приватному будинку. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.
 • Скільки коштує установка системи водоочищення?

  Вартість монтажу системи водоочищення залежить від якості води входить в ваш будинок. Зателефонуйте нашому менеджеру і він попередньо розрахує вартість системи водоочищення під ваше технічне завдання.