Один з основних видів інженерних мереж – система водопостачання, без якої не обійтися ні в заміському будинку, ні на виробництві. У цьому матеріалі ми розповімо про послугу «водопостачання під ключ», яка користується великим попитом серед домовласників і дачників.

Водопостачання забезпечує максимальний комфорт і дозволяє без проблем користуватися пральними, посудомийними машинами та іншої побутової технікою. Зрозуміло, це набагато зручніше, ніж постійно бігати до колодязя або підключитися до магістрального каналу і платити великі суми за гаряче / холодне водопостачання.

Якщо вам потрібно допомогти з проектуванням та монтажем такої інженерної мережі, компанія «Батискаф» з радістю запропонує свої послуги. Індивідуально обговоримо схему монтажу, підберемо матеріали і комплектуючі. Можете розраховувати на високий рівень сервісу, чесні ціни та оперативне виконання робіт.

Система водопостачання

В системі водопостачання будинку передбачено кілька основних елементів, серед них:

 • джерело водопостачання. Як правило, при будівництві заміського будинку або дачі джерело водопостачання – це свердловина або ж колодязь. У деяких селах і дачних кооперативах передбачено підключення до мережі централізованого водопостачання, але такий варіант – досить рідкісний;
 • гідроакумулятор. Найчастіше – це ємність, в якій накопичується вода з джерела. Саме звідси вона буде надходити в систему водопостачання, коли це буде потрібно;
 • система трубопроводів. Використовується для забезпечення внутрішнього водопостачання в будинку (по споживачах – побутових приладів, сантехніки та ін.);
 • запірна арматура. Простими словами – це крани, які використовуються на кухні, у ванній і ін .;
 • система гарячого водопостачання (ГВП). Тут можливі кілька варіантів. Наприклад, якщо в заміському будинку передбачена котельня, для забезпечення гарячого водопостачання можна застосувати бойлер непрямого нагріву. Коли така можливість відсутня, домовласникам пропонують встановити проточний нагрівач (підходить при невеликих обсягах використання води) або ж електричний бойлер;
 • сантехнічні прилади. Сюди відносяться ванни, душові кабінки, унітази, змішувачі та т. Д;
 • система для очищення і підготовки води. Далеко не завжди вода, що надходить зі свердловини або колодязя, відповідає актуальним стандартам, тому потрібно подбати про облаштування системи водопідготовки, щоб не було карбонатних відкладень на пристроях (це може привести до їх швидкої поломки). Професіонали, яким ви доручіть водопостачання заміського будинку, повинні попередньо зробити аналізи і на підставі отриманих результатів підібрати максимально відповідний варіант.

Якщо вас цікавить послуга «водопостачання під ключ», наша компанія подбає про монтаж всіх перерахованих вище елементів і їх об’єднання в єдину систему, яка буде функціонувати стабільно протягом довгих років. Завдяки тому, що ми пропонуємо комплексний підхід, ви можете розраховувати на економію коштів і особистого часу. Крім того, ми гарантуємо високу якість виконання робіт. Наша компанія зробить все можливе, щоб ви залишилися задоволені отриманим результатом.

Водопостачання під ключ – склад робіт

Монтаж системи водопостачання – складний технічний захід, який необхідно проводити в кілька етапів. Навіть найменша помилка, що виникла через неякісне виконання будівельних робіт або неузгоджених дій підрядників, може привести до порушення в роботі всієї системи. Саме тому система водопостачання під ключ – оптимальний варіант. Довіривши завдання однієї компанії, ви можете розраховувати те, що професіонали візьмуть всі турботи на себе і впишуться в виділений бюджет.

Ми готові виконати:

 • проектування. Це особливий важливий етап, так як саме в цей час розробляється технічне завдання на облаштування системи водопостачання. З цією роботою можна справитися самостійно або ж довірити цю задачу досвідченим фахівцям. Відзначимо, саме на підставі техзавдання і майбутніх умов використання об’єкта проектувальник повинен здійснювати розрахунки для нової системи водопостачання. Після виконуються креслення, схеми, готується перелік необхідних матеріалів і специфікація обладнання;
 • монтажні роботи. В першу чергу проводиться буріння свердловини для облаштування майбутнього джерела водопостачання. Далі фахівці здійснюють прокладку зовнішніх мереж і організують введення трубопроводів в будинок. Не менш важливий момент – установка насосів, монтаж системи водопідготовки, а також внутрішніх мереж. В останню чергу під час монтажних робіт проводиться установка побутових приладів і сантехніки;
 • пуско-налагоджувальні роботи. Тестування системи – обов’язкова завдання. Професіонали перевірять мережу на предмет відповідності проектним документам, герметичність і надійність. Після здійснюється запуск обладнання та його налаштування.

Водопостачання від Батискаф

Більше 19 років наша компанія виробляє повний спектр робіт на ринку інженерних систем і комунікацій. Ми працюємо на свою репутацію і намагаємося запропонувати оптимальні умови співпраці кожного клієнта. За час роботи на ринку наші майстри накопичили великий досвід у проектуванні та монтажі систем водопостачання на приватних і промислових об’єктах. Були перевірені різні матеріали, комплектуючі та обладнання, що дозволяє нам сьогодні створювати найбільш ефективні інженерні рішення.

Проектні та монтажні роботи виконуються в найкоротші терміни зі збереженням високої якості. Ви можете звернутися до наших фахівців вже зараз, щоб проконсультуватися з усіх питань і замовити послуги.

 • Скільки коштує система водопостачання?

  Вартість системи водопостачання залежить від якості води входить в ваш будинок або квартиру, системи трубопроводів, а так само від кількості точок водорозбору.
 • Де будуть зберігатися куплені Вами матеріали і обладнання до початку робіт?

  Якщо на об'єкті, що будується немає охорони, то товар може зберігатися на нашому складі.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата здійснюється за узгодженим графіком. У більшості випадків оплата за матеріали відбувається заздалегідь, а оплата за роботи по факту виконаних робіт.
 • Яка гарантія на Ваші роботи?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з встановлення водопостачання. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.