«Монтаж водопостачання – що це і як виконати цю роботу, щоб система працювала ефективно?» – таким питанням задаються всі, хто зіткнувся з будівництвом нового об’єкта або капітальним ремонтом в будинку, квартирі. Складність роботи залежить від багатьох факторів: матеріалів труб, особливостей приміщень, їх геометрії та інших технічних нюансів. В ідеалі – довірити монтаж професіоналам, які зроблять його в суворій відповідності зі СНіПами і зможуть гарантувати якість послуг.

Компанія «Батискаф» готова взятися за облаштування інженерних комунікацій і виконати повний комплекс робіт від проектування і закінчуючи здачею в експлуатацію.

Етапи монтажу водопостачання

До виконання монтажу водопровідних систем повинні залучатися профільні та досвідчені фахівці, які знають цей процес від «А» до «Я». В іншому випадку можуть з’явитися численні проблеми в процесі експлуатації: протікання, відсутність напору води або перепади тиску.

Процес монтажу водопостачання починається з оцінки об’єкта. Інженер виїде на місце, ретельно огляне, визначить можливі складнощі, етапи подальшої роботи. Їх декілька:

 • монтаж насосів і фільтрів, щоб вода була чистою;
 • підключення насосного обладнання і перевірка його роботи, щоб забезпечити відповідний рівень тиску в системі;
 • підготовка резервуарів, де буде збиратися вода для забезпечення безперебійної роботи системи (це необхідно на випадок форс-мажорів);
 • прокладка водопровідних труб і їх приєднання;
 • перевірка надійності кріплень, пусконалагодження з подальшим введенням інженерної мережі в експлуатацію.

Процес монтажу системи водопостачання може істотно відрізнятися. Це залежить не тільки від особливостей приміщень, їх типу і відстані до джерела водопостачання, а й додаткових вимог замовника. Зокрема, при оснащенні виробничих приміщень або заміського будинку рекомендується заздалегідь подумати про встановлення системи автоматичного пожежогасіння.

Фахівці компанії «Батискаф» проконсультують з усіх питань і підкажуть найбільш відповідне рішення в конкретному випадку. Важливо, щоб повний спектр робіт був обумовлений заздалегідь, ще на етапі підготовки проекту. Це дозволить домогтися оптимального результату і забезпечити стабільне, ефективне функціонування системи водопостачання.

Особливості монтажу водопостачання в приватному будинку

Якість роботи системи водопостачання залежить від багатьох факторів, які повинні бути обов’язково враховані. В першу чергу слід визначити спосіб забору води, а потім і скидання стоків (з огляду на те, що каналізаційна мережа безпосередньо пов’язані з системою водопостачання).

При цьому важливо укласти труби в траншеї, які розташовані нижче рівня промерзання землі. Трубопровід потрібно встановити на дно, яке завчасно вирівняно піском. Якщо немає можливості зробити траншеї, доведеться укладати труби безпосередньо на поверхні. В цьому випадку потрібно якісно утеплити їх.

Щоб установка водопостачання пройшла без проблем, необхідно знайти надійне джерело. Він повинен відповідати таким вимогам:

 • вода після проходження фільтрів повинна відповідати актуальним санітарно-гігієнічним нормам;
 • в джерелі є необхідний запас води, щоб вистачило на всіх жителів;
 • на доставку води йдуть мінімальні енергетичні витрати;
 • в результаті використання джерела немає порушень і шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Якщо виконується монтаж водопостачання будинку, використовуються свердловини, колодязі з джерелами. Для технічних потреб підійдуть невеликі водойми. При відсутності доступу до системи центрального водопостачання, варто звернути увагу на підземні джерела.

При укладанні труб наші фахівці проаналізують всі моменти, які можуть вплинути на якість і ефективність роботи системи водопостачання: рівень промерзання землі, температурні перепади і ін. Якщо виконується підключення будинку до центрального водопостачання, досвідчені майстри допоможуть з отриманням плану ділянки, висновки СЕС і реєстрації в цій службі проекту.

Обладнання, що використовується

Основним обладнанням для організації системи водопостачання, природно, є труби. Оптимальний варіант – труби із зшитого поліетилену. Крім цього, будуть потрібні пристрої для підігріву води, гребінки, регулюючі крани, фітинги та ін. Для зручності подальшої експлуатації монтаж трубопроводу проводиться в штробах стін або стягуванні підлоги (найкраще в нежитлових зонах). Відзначимо, від якості обладнання, яке використовується, залежить ефективність і термін роботи всієї системи, тому наші фахівці не рекомендують заощаджувати і віддавати перевагу дешевим пристроям.

Ще один важливий момент – використання систем водоочистки та антипотоп (наприклад, «Нептун»). Це забезпечить не тільки стабільну, але і безпечну роботу інженерної мережі.

Наші фахівці нададуть повний комплекс послуг. Налаштування системи і пусконалагоджувальні роботи здійснюються в присутності замовника. З досвіду облаштування систем водопостачання ми можемо сказати, що якість монтажу грає важливу роль і цим не варто нехтувати. Є безліч правил, нюансів, від яких залежить подальше функціонування мережі. Саме тому не слід ризикувати і виконувати цю складну роботу своїми силами.

Монтаж системи водопостачання від компанії «Батискаф»

ЗАМОВТЕ систему водопостачання в компанії «Батискаф». Ми гарантуємо:

 • оперативне виконання замовлення;
 • високий рівень сервісу;
 • надання повного комплексу послуг;
 • чесні ціни;
 • допомога в підборі матеріалів, комплектуючих і устаткування.

Ми чекаємо вашого дзвінка! Звертайтеся до наших фахівців для отримання грамотної консультації з усіх питань. Досвідчені майстри готові взяти на себе всі клопоти по монтажу системи водопостачання в приватному будинку, на дачній ділянці або в промислових будівлях.

 • Скільки часу займає монтаж водопостачання?

  Час на монтаж системи водопостачання залежить від технічного завдання і своєчасності виконання суміжних робіт. При узгодженні термінів, фахівці компанії Батискаф своєчасно виконує свої зобов'язання.
 • Які матеріали і пристрої використовують для монтажу?

  При монтажі системи водопостачання ми завжди використовуємо перевірене обладнання та матеріали, на яке є офіційна гарантія. Дане обладнання перевірено часом і затверджено нашими задоволеними Клієнтами.
 • Як проходить процес оплати?

  Оплата здійснюється за узгодженим графіком. У більшості випадків оплата за матеріали відбувається заздалегідь, а оплата за роботи по факту виконаних робіт.
 • Яка гарантія на Ваші роботи?

  Мінімальная гарантія 1 рік. За вашим бажанням ми можемо укласти договір і прописати гарантійні зобов'язання. На деякі системи гарантія підтверджується страховкою в 1 млн грн.
 • Чи надаєте ви послуги в області і передмістях?

  Так надаємо послугу з монтажу водопостачання. Зокрема в передмістях: Мала Данилівка, Дергачі, Лісове, Флорінка, Чайківка, Родичі, Черкаська Лозова, Циркуни, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Липці, Бобрівка, Слобідське, Елітне, Вільхівка, Безлюдівка, Високий, Березівка, Рай-Оленівка, Олешки, Подвірки, Солоницівка, Караван.
 • Скільки коштує монтаж системи водопостачання?

  Вартість монтажу системи водопостачання залежить від системи трубопроводів, а так само від кількості точок водорозбору. Звернувшись до наших фахівців з технічним завдання, ми прорахуємо стоїмо монтажу вашої системи водопостачання.