Тип мембранного елемента: Стандарт Filmtec XLE 440, Dow Chemical, USA Спеціальні Filmtec LE 440, BW 440, HRLE 440 Кількість мембранних елементів: 12
Діаметр підключення трубопроводів: Ду 65, Ду 65

Система є компактним функціонально закінченим модулем. Обладнання системи, прилади КВП, трубна обв’язка, регулююча та запірна арматура змонтовані на металевій рамі. Процес демінералізації здійснюється на зворотноосмотичних мембранних елементах Filmtec виробництва компанії DOW Chemical (США).

У робочому режимі в мембранному модулі системи відбувається поділ води на два потоки: демінералізовану воду – пермеат і воду з підвищеним вмістом солі – концентрат. Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, частина направляється на вхід насоса високого тиску, так званий рецикл концентрату.

Система має регульовану лінію рециклу, що дозволяє контролювати та регулювати обсяг скидання концентрату. Демінералізована вода (пермеат) надходить у збірник (до комплекту системи не входить), в якому монтується поплавковий вимикач, що відключає систему при досягненні максимального значення рівня. Автоматика системи забезпечує електричний захист насоса від сухого ходу, захист мембран від високого тиску, забезпечує включення та відключення системи за рівнем у збірнику пермеату, виконує автоматично гідравлічне промивання мембран. Періодично мембрана зворотноосмотичного модуля потребує хімічного промивання. Примітка: За потреби запропонована модель може бути доукомплектована насосом-дозатором антискаланта.

Витратні матеріали: Антискалант, реагенти для хімічного промивання мембран ROClean, картриджі фільтрів механічного очищення.